Get Your FREE The Beginners Guide to SEO

In a fast-paced, dynamic field such as SEO, it is crucial to stay well-informed. Even seasoned SEO experts understand the need to keep on learning lest they become obsolete. Emerging trends. Algorithmic changes. Technological advancements. These are some of the few things every SEO professional should be watching out for. But if you haven’t been keeping an eye on these for whatever reason, don’t worry. We’ve got your covered.

Download Now

توصیه های مهم پس از نصب دستگاه تصفیه آب

0 135

هر ابزاری که برای راحتی بشر ساخته شده، علاوه بر شیوه استفاده صحیح نیاز به دستورالعملی برای نگهداری صحیح دارد. بسیار از مشتریان ما بعد از خرید دستگاه تصفیه آب کار را تمام شده می دانند، با اینکه تازه روند استفاده از آب تصفیه شده شروع شده است.

در طی سال ها فعالیت زلال آب، مشکلاتی بعد از نصب دستگاه تصفیه آب از سوی مشتریان ما گزارش شده و نگرانی هایی را به وجود آورده بود. مجموعه ی این عوامل بهانه ای برای ارائه این توضیحات شد که در ادامه توجه شما را به آن جلب می کنیم.

با اینکه بعد از نصب دستگاه تصفیه آب این توضیحات از سوی تکنسین های شرکت ما به خریدار عرضه می شود و در کاتالوگ نحوه استفاده دستگاه ذکر شده است، ذکر این نکات را برای آن دسته از کاربران اینترنتی خود مغتنم شمردیم.

نکات مهمی که باید بعد از نصب به آن توجه نمود:

1. در روزهای اول پس از نصب دستگاه یا پس از تعویض فیلترها، ممکن است آب کمی شیری رنگ بنظر برسدکه به علت وجود حباب در فیلترها می باشد اما جای نگرانی نیست و پس از مدتی مصرف ، این حباب ها تخلیه شده و آب شفاف می شود.

2 . فیلترهای این دستگاه قدرت تحمل دمای بالای 45 درجه را ندارند، لطفا از اتصال دستگاه به آب گرم خودداری فرمایید.

3. هنگامی که قرار است بیش از 5 روز دستگاه بلا استفاده باشد، شیر آب ورودی و جریان برق را قطع کنید و آب مخزن را نیز تخلیه کنید.

4. تعویض به موقع فیلترها بسیار بسیار مهم و حیاتی می باشد و بی توجهی به این موضوع ممکن است موجب انتشار آلودگی در همه جای دستگاه گردد، بنابراین توصیه می شود برای حفظ سلامتی خود ، فیلترها را دقیقا در بازه های زمانی توصیه شده تعویض نمایید.

5 . علاوه بر تعویض به موقع فیلترها، سرویس دوره ای دستگاه نیز بسیار حیاتی می باشد، در صورتی که شخصا نسبت به تعویض فیلترها اقدام می کنید، آموزش سرویس های دوره ای را نیز از شرکت دریافت کنید.

6. تعویض فیلتر و سرویس دوره ای دستگاه برای مشترکین شرکت رایگان است (بجز هزینه ایاب و ذهاب) ، لطفا برای اطمینان از صحت عملکرد دستگاه خود، این مهم را به ما بسپارید.

7. پیشنهاد می کنیم یک فیلتر قلیایی ساز نیز بروی دستگاه خود نصب کنید، زیرا آب های قلیایی تاثیر فراوانی در تنظیم ph خون و حفظ سلامتی و تعادل بدن دارند.

8. گیج فشار تعبیه شده بروی دستگاه می تواند در صحت عملکرد آن به شما کمک کند، بدین صورت که درحالت روشن بودن، عقربه آن با توجه به فشار آب ورودی و فشار موتور معمولا روی یک عدد ثابت قرار می گیرد،در صورتی که درجه گیج بصورت ناگهانی تغییر نمود، مراتب را جهت بررسی به شرکت اطلاع دهید.

9. باتوجه به اینکه احتمال بروز نشتی پس از پرشدن کامل مخزن مشخص می شود، لطفا پس از خاموش شدن دستگاه اطراف آن را به دقت وارسی کنید.

10. حدود 30 دقیقه پس از نصب دستگاه ، شیر برداشت را باز نمایید تا مخزن کاملا تخلیه شود. این عمل را احتیاطا 3 بار تکرار کنید تا فیلترها و مسیر حرکت آب کاملا شسته شود.

11. در صورت بروز هرگونه مشکل یا نشتی، شیر ورودی آب و شیر مخزن را ببندید و دو شاخه برق را از پریز جدا نمایید، سپس با واحد پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.

12. کلیه محصولات شرکت زلال آب را می توانید از فروشگاه اینترنتی ما به آدرس www.zolalab24.com با قیمت های ارزانتر تهیه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.